КОНОТОПСЬКИЙ АРМАТУРНИЙ ЗАВОД

ПРОДУКЦІЯ

Застосовується для герметизації гирла нафтових і газових свердловин, регулювання режимів робіт при бурінні та експлуатації.

Встановлюється на трубопроводах, агрегатах, посудинах і призначена для управління потоками робочих середовищ шляхом зміни площі прохідного перерізу.

До складу підприємства входить ковальсько-пресовий цех з добовою виробничою потужністю 30 тонн поковок і штамповок. 

 
e-mail: office@kaz.com.ua

 +38 (05447) 2-32-01,
+38 (05447) 2-50-76
ШАНОВНІ ПАНОВЕ!

                     

Публічне акціонерне товариство "КОНОТОПСЬКИЙ АРМАТУРНИЙ ЗАВОД" є спеціалізованим підприємством по розробці та виробництва сталевої трубопровідної арматури високого тиску, гирлового і фонтанного обладнання для видобутку нафти і газу.

Ми пропонуємо Вам інформацію про підприємство та продукцію, що випускається.


Наші пріоритети: якість продукції, її своєчасна поставка та обслуговування.


Будемо раді встановити з Вами ділові відносини і сподіваємося на плідне співробітництво.


З найкращими побажаннями,Генеральний директор

Юрій Білодід

 
 

ПРО ПІДПРИЄМСТВО

   

ПАТ "Конотопський арматурний завод" заснований в 1973 р. Підприємство виготовляє сталеву трубопровідну арматуру високого тиску з умовним проходом від 3 до 125 мм і робочим тиском до 70 МПа, а також гирлове і фонтанне обладнання з робочим тиском від 21 до 105 МПа. Підприємство також виготовляє поковки з вуглецевої і легованої сталей масою до 2000 кг, об'ємні штампування різної конфігурації масою до 250 кг. Сталева трубопровідна арматура, що випускається заводом, застосовується в технологічних лініях і устаткуванні для виробництва полімерів та мінеральних добрив, в обладнанні для переробки газу, нафти і нафтопродуктів, у хімічній промисловості та інших областях.

детальніше