КОНОТОПСЬКИЙ АРМАТУРНИЙ ЗАВОД

ПРОДУКЦІЯ

Застосовується для герметизації гирла нафтових і газових свердловин, регулювання режимів робіт при бурінні та експлуатації.

Встановлюється на трубопроводах, агрегатах, посудинах і призначена для управління потоками робочих середовищ шляхом зміни площі прохідного перерізу.

До складу підприємства входить ковальсько-пресовий цех з добовою виробничою потужністю 30 тонн поковок і штамповок.

 
e-mail: office@kaz.com.ua

 +38 (05447) 2-32-01,
+38 (05447) 2-50-76

ПРО ПІДПРИЄМСТВО

ПАТ "Конотопський арматурний завод" заснований в 1973р. Підприємство виготовляє сталеву трубопровідну арматуру високого тиску з умовним проходом від 3 до 125 мм і робочим тиском до 70 МПа, а також гирлове і фонтанне обладнання з робочим тиском від 14 до 105 МПа. Підприємство також виготовляє поковки з вуглецевої і легованої сталей масою до 2000 кг, об'ємні штампування різної конфігурації масою до 250 кг.

Сталева трубопровідна арматура, що випускається заводом, застосовується в технологічних лініях і устаткуванні для виробництва полімерів та мінеральних добрив, в обладнанні для переробки газу, нафти і нафтопродуктів, у хімічній промисловості та інших областях.

Гирлове і фонтанне обладнання застосовується для оснащення гирла свердловин при бурінні та видобутку нафти і газу. Це - обладнання обв'язки обсадних колон і арматури фонтанної, що складається з корпусів колонних головок, котушок-трубоутримувачів обсадних і ліфтових колон, клинових і муфтових підвісок, трійників і хрестовиків, Перевідники трубних головок, верхніх з'єднувачів, перекладних і дистанційних котушок, засувок, дроселів, фланцевих , різьбових та інших кінцевих з'єднувачів, кільцевих прокладок.

Застосування технології виготовлення заготовок корпусних деталей куванням або гарячого об'ємного штампування дозволяє забезпечити експлуатацію виробів при робочих тисках до 105 МПа. Використання різних матеріалів для деталей, дотичних з робочим середовищем, дозволяє використовувати трубопровідну арматуру для агресивних робочих середовищ (концентровані кислоти, сірководнева середу і т. п.) при температурах робочого середовища від мінус 60 ° С до +450 ° С.

Особливу увагу ПАТ "Конотопський арматурний завод" приділяє якості продукції, що випускається. Розроблена і впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог Специфікації Американського Нафтового Інституту (API) на Програми Якості для обладнання нафтової, нафтохімічної та газодобувної промисловостей API Q1/ISO TS 29001 та вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015, що підтверджено сертифікатом № 320515014/1 від 08.05.2018р., виданим органом з сертифікації DEKRA Certification Sp. z o.o.. Підприємство сертифіковане і має ліцензію API на право нанесення на продукцію Монограми API при виробництві гирлового та фонтанного обладнання.

Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро, що працює при заводі, дозволяє забезпечити конструкторські розробки, впровадити нові технології, забезпечити сервісне обслуговування та ремонт обладнання. Завод є головною спеціалізованою організацією по проектуванню нафтопромислового обладнання в Україні.
 

Ми маємо в своєму розпорядженні випробувальну лаболаторію, акредитовану в Україні і в Росії на право проведення сертифікаційних та інших випробувань гирлового та фонтанного обладнання і трубопровідної арматури. Продукція ПАТ "Конотопський арматурний завод" постійно вдосконалюється. Ми з радістю надамо Вам будь-яку додаткову інформацію, готові розробити і виготовити обладнання за вимогами замовника.

ПАТ "Конотопський арматурний завод" розширює мережу дилерських представництв.